Şartlar

Önemli Bilgi

Devam etmeden önce, sitemizin içeriği ile ilgili önemli yasal ve düzenleyici bilgiler içeren bu sayfayı lütfen okuyunuz. Bu web sitesinin herhangi bir sayfasına giriş yaparak, aşağıda belirtilen şartlara bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz. Eğer aşağıdaki şartları kabul etmiyorsanız, web sitesinden çıkmanız gerekmektedir.

Telif Hakkı

Bu web sitesi içinde başkalarından İzin alınarak kullanılan haklar dışında kalan materyallar ile ilgili telif hakkı ve diğer haklar Bafra TSO’na aittir. Bizden yazılı onay alınmadığı sürece çoğaltılamaz, iletilemez, yayımlanamaz, tadil edilemez, ilişkilendirilemez veya herhangi bir amaç için kullanılamaz.

İnternet

İnternet tamamıyle güvenilir veya emniyetli bir iletişim ortamı olmadığından herzaman hatalar, ihmaller, müdaheleler ve gecikmeler olabilir. Bafra TSO internet üzerinden gönderilen bilgilerin tutarlılığı, güvenirliliği ve gizliliği ile ilgili hiçbir sorumluluk almaz ve internet üzerindeki herhangi bir iletim tamamıyle kullanıcı riskidir.

Bağlantılar

Bafra TSO diğer web sitelerindeki materyalleri onaylamaz, bu sitelerin materyalleriyle ve sunduğu hizmet ve ürünlerle ilgili hiçbir sorumluluk almaz. Bafra TSO’na ön izin alınmadığı takdirde üçüncü partiler bu web sitesine bağlanamaz.