YÜKLENİYOR

Hakkımızda

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası; 1903 yılında Eski Belediye Caddesinde kuruldu. O yıllarda tütün yetiştiriciliğinde Bafra Türkiye'nin en önemli merkezi konumundaydı. Yerli ve Yabancı Tütün Tüccarlarının yöreye çok sık gelmesi ve ihracat nedeni ile oluşan ihtiyaca cevap verebilmesi amacıyla kurulmuştur.Zaman…

Devamı

İletişim Bilgileri

Telefon

0362 543 10 75
0362 542 58 48

E-Posta

info@bafratso.org.tr

Adres

Hacınabi Mah. Tekel Cd. No:53- Bafra/SAMSUN

Sigortaca Acenteleri Toplantısı Gerçekleşti

Odamız 12.Meslek komitesinin organize ettiği ve sigorta acentelerinin bir araya gelerek sektörleri ile ilgili sorunların ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantı gerçekleşti.

Toplantıya Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sinan Şenocak, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Tevfik Türken, Meclis Üyeleri Cumhur Uzun ve Serdar Keskin, Meslek Komite Başkanı Oğuzhan Alkan, Meslek Komite üyeleri Tugay Yerli ve Ferdi Canbaz ile Sigorta Acenteleri işletme yetkilileri ve çalışanları katıldı.

Meslek Komite Başkanı Oğuzhan Alkan; "Sigortacılık sektörü ile ilgili hem gelişmeleri görüşmek, hem de önümüzdeki dönemde neler yapabilirizi konuşmak üzere toplandık, bundan sonrada zaman zaman bir araya gelerek sektörümüzle ilgili sorunların ve çözüm önerilerinin konuşulacağı toplantılar yapacağız ve buradaki konuları Meslek komitemize , yönetim kurulumuza taşıyarak konuların ilgili üst kuruluşlara da iletilmesini sağlayacağız" dedi.

Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sinan Şenocak toplantıya katılanlara teşekkür ederek toplantının verimli geçmesini ve "Yönetim Kurulu olarak da her zaman üyelerimizin yanında ve destekçisi olacağız dedi.