YÜKLENİYOR

Hakkımızda

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası; 1903 yılında Eski Belediye Caddesinde kuruldu. O yıllarda tütün yetiştiriciliğinde Bafra Türkiye'nin en önemli merkezi konumundaydı. Yerli ve Yabancı Tütün Tüccarlarının yöreye çok sık gelmesi ve ihracat nedeni ile oluşan ihtiyaca cevap verebilmesi amacıyla kurulmuştur.Zaman…

Devamı

İletişim Bilgileri

Telefon

0362 543 10 75
0362 542 58 48

E-Posta

info@bafratso.org.tr

Adres

Hacınabi Mah. Tekel Cd. No:53- Bafra/SAMSUN

Oda Tarihçesi

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası; 1903 yılında Eski Belediye Caddesinde kuruldu. O yıllarda tütün yetiştiriciliğinde Bafra Türkiye'nin en önemli merkezi konumundaydı. Yerli ve Yabancı Tütün Tüccarlarının yöreye çok sık gelmesi ve ihracat nedeni ile oluşan ihtiyaca cevap verebilmesi amacıyla kurulmuştur.
Zaman içerisinde Oda binası hizmet vermede yetersiz kalınca bugünkü yerine bir hizmet binası inşa ederek 26 Temmuz 1969 tarihinde taşınmıştır. 
Ancak; Gelişen ve büyüyen hizmetler karşısında üyelerine ve bölgesine daha kaliteli bir hizmet sunmayı hedefleyen Odamız yeni bir hizmet binasına ihtiyaç duymuş ve 2020 yılında başlayan yeni bina inşaatımız tamamlanarak 17 Mayıs 2021 tarihi itibari ile aynı yerinde 4 kat olarak hizmet vermeye başlamıştır. 
Hizmet binamız 285 metrekare alan üzerine toplam dört kat olarak inşa edilmiştir. Odamız hizmet birimlerinin çalışma alanlarını ve altyapıları iyileştirerek üyelerimizin ferah, hızlı ve tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturduğumuz bir çözüm merkezinden faydalanmalarını amaçlıyoruz. Yeni binamız içerisinde oluşturulan konferans salonu, toplantı salonları, çalışma ofislerimiz ile Bafra, Alaçam, 19 Mayıs ve Yakakent ilçelerimizden gelebilecek tüm talepleri karşılayabilecek kapasite ve donanımda hazırlanmıştır.

Paylaş :